Tirsdag
Onsdag
Torsdag
12:00 Innsjekk starter
20:00 Storteltet åpner
23:00 Innsjekk stenger
08:00 Kiosk og innsjekk åpner
09:00 NBU-mesterskap Mønstring av hest
10:00 Gjensidige-cup
10:00 NM i blomsterdekotering
10:00 – 16:00 Gårdsbesøk
11:00 – 14:00 NM i eksteriørbedømming av hest
11:00 Fotball
15:00 NBU-Mesterskap i musikk-kunnskap
20:00 Premieutdeling
21:00 Konsert
09:00 NM i traktor-redskap-trygghet
10:00 Bedriftsbesøk til Nortura Hærland
10:00 NM i spekematanretning
11:00 – 14:00 NM i eksteriørbedømming av storfe
11:00 Volleyball
13:15 Swingkurs på 1-2-3
16:00 NBU-Mesterskap i Quiz, innledende runde
18:30 Kulturmønstring
20:00 Premieutdeling
21:00 Konsert
Tirsdag
12:00 Innsjekk starter
20:00 Storteltet åpner
23:00 Innsjekk stenger
Onsdag
08:00 Kiosk og innsjekk åpner
09:00 NBU-mesterskap Mønstring av hest
10:00 Gjensidige-cup
10:00 NM i blomsterdekotering
10:00 – 16:00 Gårdsbesøk
11:00 – 14:00 NM i eksteriørbedømming av hest
11:00 Fotball
15:00 NBU-Mesterskap i musikk-kunnskap
20:00 Premieutdeling
21:00 Konsert
Torsdag
09:00 NM i traktor-redskap-trygghet
10:00 Bedriftsbesøk til Nortura Hærland
10:00 NM i spekematanretning
11:00 – 14:00 NM i eksteriørbedømming av storfe
11:00 Volleyball
13:15 Swingkurs på 1-2-3
16:00 NBU-Mesterskap i Quiz, innledende runde
18:30 Kulturmønstring
20:00 Premieutdeling
21:00 Konsert
Fredag
09:00 STIHL-cup
10:00 NBU-Mesterskap i Kokkekamp
10:00 NBU-Mesterskap i Vill Villmark
11:00 Foredrag Rakkestad Næringsråd
13:00 NBU-Mesterskap Spenna Gæær’n
14:00 Ølsmaking
15:00 NBU-Mesterskap Quiz
18:00 NBU-Mesterskap i Landkreditts swingtevling
20:00 Premieutdeling
21:00 Konsert
Lørdag
09:00 NBU-mesterskap i motorsag lag, innledende runder
10:00 NM i borddekking
11:00 NM i presisjonskjøring med traktor lag, innledende runder
11:00 – 15:00 Bygdedag
13:00 Finale motorsag lag
14:00 Tautrekking
15:00 FInale i presisjonskjøring med traktor lag
16:00 Veteranfest
19:00 Finale Landkreditts Swingtevling
20:00 Premieutdeling
21:00 Konsert
Søndag
Vel hjem!
Fredag
Lørdag
Søndag
09:00 STIHL-cup
10:00 NBU-Mesterskap i Kokkekamp
10:00 NBU-Mesterskap i Vill Villmark
11:00 Foredrag Rakkestad Næringsråd
13:00 NBU-Mesterskap Spenna Gæær’n
14:00 Ølsmaking
15:00 NBU-Mesterskap Quiz
18:00 NBU-Mesterskap i Landkreditts swingtevling
20:00 Premieutdeling
21:00 Konsert
09:00 NBU-mesterskap i motorsag lag, innledende runder
10:00 NM i borddekking
11:00 NM i presisjonskjøring med traktor lag, innledende runder
11:00 – 15:00 Bygdedag
13:00 Finale motorsag lag
14:00 Tautrekking
15:00 FInale i presisjonskjøring med traktor lag
16:00 Veteranfest
19:00 Finale Landkreditts Swingtevling
20:00 Premieutdeling
21:00 Konsert
Vel hjem!